Maden suyu ile cildi güzelleştirin! Her sabah… – Posta

Ağustos 25, 2022 0 Yazar: admin

Mineral ve vitamin bakımından çok zengin olan maden suyu doğal cilt bakım yöntemi olarak uygulanıyor. Kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek dokularını yenileyen cilt dost mineral cildi sıkılaştırıyor ve kırışıklık görünümünü ortadan kaldırıyor. Günlük cilt bakımında maden suyu kullanmayı alışkanlık haline getirerek kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.
SAĞLIKLI VE GENÇ BİR CİLT İÇİN MADEN SUYU
Maden suyunun içerisinde bol miktarda mineral bulunur. Mineral ve vitaminler cilt tarafından kolayca emilir.
Adeta cilt dostu olan maden suyu ile yüzünüzü yıkamaya başladığınızda cildinizi temizleyip sıkılaştırabilirsiniz. Maden suyunda bolca bulunan silisyumun etkileriyle sağlıklı bir gençlik elde etmek mümkün.
Maden suyunu cildinize uygulamadan önce içerisinde nitrit ve amonyak olmamasına dikkat edin.
Maden suyunu cilde uygularken içerisine limon da ekleyebilirsiniz. Ancak marketlerde satılan limon aromalı maden suyundan kaçının. Meyveli olan maden sularını cilt bakımında asla kullanmayın.
Yüze aşırı soğuk uygulamak kılcal damarları belirginleştirebilir. Bu sebeple özellikle hassas ciltlerin maden suyu kullanırken dikkatli olması gerekir.
Maden suyu ile yüzünüzü temizlerken aşırı bir yanma oluyorsa, maden suyunu biraz bekletip gazını kaçırdıktan ılık olarak uygulayın.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler