Medikal Astrolojiye Göre Hayatınızın Bir Noktasında Mutlaka Yakalanacağınız Hastalık Nedir? – Onedio

Eylül 15, 2022 0 Yazar: admin

Yaşamda astrolojinin elinin değmediği yer yok, desek yeridir. Gökyüzü ve astroloji öyle ince hesaplamalarla işliyor ki burçlar sağlığımızı bile etkileyebiliyor. Astrolojinin bir alt dalı olarak adlandırılan medikal astrolojiye göre bazı burçlar bazı hastalıklara yakalanmaya daha yatkın oluyor, bazıları ise güçlü bir bağışıklık sistemi ile hastalıklara direnç göstermek konusunda daha sağlıklı oluyorlar. 
Medikal astrolojiye göre burcunuzun yakalanabileceği hastalıklar ve yüksek risk altında olan burçlar hangileriymiş, bir bakalım!
Bu nedenle doğum haritanızı hesaplarken doğum bilgilerinizi ve özellikle doğum saatinizi doğru bildiğinizden emin olmalısınız. Böylece medikal astrolojide mühim olan kişinin genetik rahatsızlıklarını, bağışıklık sisteminin sağlığı, yaşam ve beslenme şekli gibi birçok konu aydınlatılabilir. Sağlığınız hakkında doğum haritanızdan doğru okumalar yapabilmek ve olası rahatsızlıklarınızı öğrenebilmek için  6. ev, 6.ev yöneticisi, aldığı açıları ve dönem transitlerini görebiliyor olmanız gerekmektedir.
Koç burçları vücutta baş ve yüz bölgesini temsil eder. Koç burçları genellikle bir ömür diş problemleri ile uğraşırlar. Ya dişleri çarpık ve yamuktur, tel taktırmaları gerekir. Ya da devamlı çürüme, dolgu ve kanal tedavisi için dişçidedirler. Dişçiden çıkmayan bir arkadaşınız varsa o muhtemelen Koç burcudur. Aynı zamanda kronik baş ağrıları, migren, göz bozukluğu hatta küçük yaştan itibaren gözlük takma olabilir.
Boğa burçlarının vücutta temsil ettiği bölge boyun ve boğazlardır. Boğa burçları bu nedenle boğaz ağrıları çekebilirler. Azıcık hava soğusa hemen boğazı şişen o kişi Boğa burcudur. Boğaz hassasiyeti, bademcik ya da farenjit olmaya yatkınlardır. Aynı zamanda tiroid sorunu da verebilir.
Vücutta omuzlar, kollar ve elleri temsil eden İkizler burçları el bileklerini ya da kollarını kırabilirler. Bu bölgelerle ilgili bir sağlık sorunu doğabilir. Aynı zamanda sinir sistemleri de hassastır. Zihin ve sinir ile ilgili hastalıklarla uğraşabilirler. Yaşlılıklarında alzheimer olmaları muhtemeldir.
Yengeç burçları göğüs bölgesini ve üst mideyi temsil eder. Devamlı midesini üşüten ya da sinirlenince midesine vuran o arkadaşınız Yengeç burcu olabilir. Nefes almada zorluk yaşayabilirler, panik atak ya da anksiyete yaşayabilirler.
Aslan burçları vücutta sırt ve kalbi temsil ederler. Kalple ilgili sorunları olabilir, kalp hastalıklarına yatkındırlar. Sırt ağrıları yaşayabilirler.
Sindirim sistemi ve karın bölgesi Başak burçlarının temsil ettiği bölgelerdir. Başak burçları sıklıkla bağırsak hassasiyeti yaşayabilirler. Bağırsakları bozulmaya yatkındır. Aslında vücudumuzun sağlıklı olması sindirime bağlı olduğu için bu bölgenin sıkıntılı olması onları sinirsel anlamda da etkiler. Mutsuzluk ve depresyon yaşatabilir.
Terazi burçları göbek böbrek ve bel kısmını temsil eder. Muhtemelen böbrek taşı düşürme, kum dökme ya da böbrek hastalıkları yaşayabilirler.
Akrep burcu vücutta cinsel organları temsil eder. Bu bölgelerde yaşanan her türlü sağlık sorununa açıktırlar. Cinsel hastalıklara yakalamaya eğilimlidirler.
Yay burçları vücutta kasları temsil ederler. Hayatlarında bir kez kas yırtılması gibi bir sorun yaşarlar. Ayrıca kas hastalıklarına da eğilimli olabilir.
Oğlak burçları deri, cilt ve eklem yerlerini temsil eder. Sivilce problemi ile uğraşabilirler, egzama ve sedef gibi deri hastalıklarına yakalanmaya eğilimlidirler. Eklem bölgeleri hassastır ya da vücutları çok esnek olmayabilir.
Kova burçları dolaşım sistemi ve baldırları temsil eder. Damarlarda pıhtılaşma, kan dolaşım bozukları sağlık sorunları yaşayabilirler.
Balık burçları ayakları temsil eder. Ayak tabanları ile ilgili sorunlar, düzleşme ya da topuk çatlağı gibi hayat kalitesini düşüren sağlık sorunları yaşayabilirler.
İsviçreli psikiyatrist Carl Gustav Jung’un akade…
Çakralar bedenin merkezin bulunan enerji merkezl…
Astrolojide her birimizin farklı doğum haritası …
Astrolojide eş ve partner seçiminde Juno asteroi…

source