Menopoza giriyorsun dediler, gerçek bambaşka çıktı! Doktorlar 4 hafta biçti – Tgrthaber

Ağustos 17, 2022 0 Yazar: admin

İngiltere’de yaşayan Sonia Scott, baş ağrısı ve yorgunluk şikayeti ile hastaneye başvurdu. Doktorlar bu şikayetlerin stres ve menopozdan kaynaklı olabileceğini ifade ettiler. Ancak Scott’un şikayetlerinin artması ve bir gece nöbet geçirmesi ile  birlikte gerçeğin bambaşka olduğu ortaya çıktı. Ölümcül bir beyin tümörüne sahip olduğunu ve sadece 4 haftalık bir ömrü kaldığını duyan kadın hayatının şokunu yaşadı. 
Dört çocuk annesi, 48 yaşındaki Scott’a bir nöbet geçirdikten sonra dördüncü evre glioblastoma teşhisi kondu. 4 hafta ömrü kaldığını öğrenen kadın “Başlangıçta bana 18 aylık ömrüm olduğu söylendi, ancak daha yakın zamanda doktorum bana sadece dört haftam olduğu konusunda şok edici bir bilgi verdi. O zamandan bu yana on iki hafta geçti ama bu beni halen korkutuyor. Tek istediğim çocuklarımla daha fazla zaman geçirmek” dedi.   

22 yaşındaki Samuel, 20 yaşındaki Benito, 10 yaşındaki Katie ve 8 yaşındaki William’ın annesi olan Scott, şimdi çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmeye çalışıyor. Anne Scott, “Çocuklarıma çok fazla anlatıp onları üzmek istemiyorum. Zamanı geldikçe adım adım anlatacağım.  Bu çok acı verici. Bu yolculukta yalnızız. Bir anne olarak her zaman güçlü ve bağımsız oldum. Yardım istemek benim için çok fazla zor oldu” dedi. 

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler