Müjgan Bilgin Kimdir? Ebru Gündeş'in Annesi Müjgan Bilgin Neden Öldü? Kaç Yaşında, Nereli! – Tgrthaber

Temmuz 27, 2022 0 Yazar: admin

Türk müzik piyasasının en güçlü seslerinden olan 47 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin Ayvazoğlugil vefat etti. Son dakika gelişmesinin akabinde Ebru Gündeş’in annesi hakkında da çok sayıda soru araştırılıyor. Bu kapsamda web üzerinde sıklıkla Müjgan Ayvazoğlugil öldü mü, hastalığı neydi gibi soruların cevavı merak ediliyor. İşte Ebru Gündeş’in annesi kimdir, nereli, yaşı kaç gibi soruların en ayrıntlı yanıtı…

1974 doğumlu Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin Ayvazoğlugil, hayatını kaybetti. Gündeş’in bu acı günü internet üzerinde şarkıcıya destek veren hayranlarının mesajlarıyla doldu taştı. Peki Müjgan Ayvazoğlugil kimdir? Ebru Gündeş’in annesi hakkında internet üzerinde pek bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca bir dönemler İstanbul’un Küçükçekmece semtinde yaşadığı ve 1949 doğumlu olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili yeni bilgiler geldikçe güncellemeleri sürdüreceğiz.

Evet. Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Ayvazoğlugil, 24.07.2022 tarihinde öldü. Ayvazoğlu’nun cenazesi 25.07.2022 tarihinde Zincirlikuyu Mezarlığında toprağa verilecek. Müjgan Ayvazoğlugil’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Ölüm haberinin duyulmasından sonra ünlü şarkıcının fanları binlerce mesaj göndererek Gündeş’e destek oluyor. Öte taraftan Ebru Gündeş’in yaşadığı apartmanın sakinleri ise şu mesajı yayımladı:

“Sayın sakinlerimiz malikimiz Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. Merhumenin cenazesi 25.07. 2022 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecektir.” 

source