Nasırın ilacı meğerse ondaymış! Dakikalar içinde yok ediyor… – Sabah

Temmuz 28, 2022 0 Yazar: admin

Nasır tedavi edilebilen bir cilt hastalığıdır. Vücudun çeşitli bölgelerinde nasır meydana gelebilir. Özellikle de topuklarda fazlasıyla görülür. Bu durumu engellemeniz için bu tüyolar çok işinize yarayacak. Gelin neler olduğuna birlikte bakalım.

NASIR ÇEŞİTLİ NEDENLER İLE ORTAYA ÇIKABİLİR
ASPİRİN EZİN
Yaklaşık 5 veya 6 tablet aspirini ezin ve tozu limon suyu ve suyla karıştırın. Nasır üzerine yerleştirilebilecek bir macun yapın. Bölgeyi sıcak bir havluyla sarın ve plastik bir torba ile örtün. Yaklaşık 10 dakika sonra bir ponza taşı ile nasırı kazıyın. Şeker hastasıysanız veya aspirine alerjiniz varsa bu yöntemi kullanmayın.
KABARTMA TOZU KULLANIN
Ayak banyosuna kabartma tozu eklemek nasırları iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bir macun yapmak için kabartma tozunu suyla karıştırın ve iyileşene kadar nasırlarınıza düzenli olarak uygulayın.

MISIR NİŞASTASI İLE OVALAYIN
Nasır kolayca önlenebilir. Ayaklarınızı kuru tutmaya yardımcı olmak için mısır nişastası ile ovun. Bu, nasırların tahriş olmasını ve diğer olası enfeksiyonları önler. Bu yöntem ayrıca ağrılı nasırları da kolayca tedavi eder.
ANANAS DİLİMLERİ İLE MASAJ YAPIN
Ananas kabukları, nasırları yumuşatmaya ve çıkarmaya yardımcı olabilecek enzimlere sahiptir. Nasırın üzerine küçük bir parça taze ananas kabuğu koyun ve yerinde kalması için bir parça bezle sarın. Bu, haftada bir gece bir kez yapılmalıdır. Bölgeye ananas suyu uygulamak, sarmadan önce ve sonra da yardımcı olabilir.

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler