Netflix'ten Daha İyi İş Sonrası Hobiler – Zaman Belçika

Ağustos 23, 2022 0 Yazar: admin

Hepimiz “Netflix ve Chill”i biliyoruz, ancak bu söz farklı insanlar için farklı şeyler ifade ediyor! Uzun bir iş gününden eve dönmek, kanepeye uzanmak, beyninizi kapatmak ve en sevdiğiniz Netflix şovunu açmak, dinlenmek için harika bir yoldur. Hayatı, işi, bulaşık makinesinde boşaltılmayı bekleyen bulaşıkları düşünmenize gerek yok. Peki ya biraz daha ilgi çekici bir hobi istiyorsanız? Vakit ayırırken zihninizi ve hatta vücudunuzu egzersiz yapmak isterseniz ne olur? Vakit geçirmek, kitap okumak, nakış işlemek veya güç yürüyüşüne çıkmak için eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Netflix şovlarını izlemek kadar iyi, hatta daha iyi denenecek çok fazla hobi var ve şimdi favorilerimizi sizinle paylaşacağız.
Podcast dünyası artık sadece uç bir dünya değil. Dünya genelinde milyonlarca farklı konuyu kapsayan kelimenin tam anlamıyla milyonlarca podcast var. Okült, fırıncılık, bir ayrılıktan nasıl kurtulacağınız, fotoğrafçılık veya güncel haberler hakkında şovları ve sohbetleri dinleyebilirsiniz. Podcast’lerle ilgili en güzel şey, onları dinlemek için tek bir yerde oturmanız gerekmemesidir; aynı anda iki hobiyle uğraşabilirsin! Roket bilimini öğrenirken, gizemli kaybolma hikayelerini dinlerken veya farklı bir politik bakış açısını anlamaya başlarken yürüyüşe çıkın veya yürüyüş yapın, bulaşıkları yıkayın veya evi temizleyin. Podcast’ler istediğiniz kadar rahatlatıcı ve pasif ya da bilgilendirici ve bilgi ağırlıklı olabilir; aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var!
Kendinizi iyi hissetmek için kendinizi şımartmaktan daha iyi bir rahatlama yolu yoktur! Kendinize evde spa bakımları yapmak için süslü ekipmanlara ihtiyacınız yok. Ayak spası gibi şeyler varsa, daha iyi, ama yoksa evde bulunan eşyaları kullanabilirsiniz. Kaynar su, karıştırma kabı, çay ağacı yağı ve havlu kullanarak haftada bir kendinize yüz buharı verebilirsiniz. Hemen hemen aynı ekipmanı ve evinizde bulundurduğunuz tüm tırnak malzemelerini kullanarak kendinize ayak banyosu ve pedikür yapabilirsiniz. Hatta tüm krem ​​ve serumlarınızın cildinize iyice sürülmesini ve dolaşımınızın uyarılmasını sağlayarak cilt bakımı rutininize biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Hiçbir şey kendine iyi davranmaktan daha iyi hissettirmez.
Udemy gibi çevrimiçi akademiler, güneşin altındaki her şeyde kurslar sunar. Bir kamerayı nasıl düzgün kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin, metin yazarlığı becerilerini öğrenin ve Fransızca yemek pişirme temelleri konusunda bir ders alın. Bu kurslar, özellikle özel tekliflerden birini bulursanız, genellikle çok uygun maliyetlidir. Belirli bir zamanda derslere katılmak yerine, dersleri programınıza sığdırabilirsiniz.
Her gece bütün gece televizyon karşısında dinlenmek yerine, neden yeni yemek pişirme becerileri öğrenmek için kendinize meydan okumayasınız? Netflix bu konuda bile yardımcı olabilir! Temel bilgileri zaten biliyorsanız, daha karmaşık yemekleri öğrenmek için kendinize meydan okuyabilirsiniz ve bilmiyorsanız en baştan başlayın. Tüm doğru malzemeleri satın alabilmek ve hiçbir şeyin boşa gitmemesini sağlamak için menünüzü önceden planlayın ve başlamadan önce tüm tariflerinizi okumak için zaman ayırın.
Hayat telaşlı ve hepimizin sakinleştirici ve onarıcı uygulamalara gerçek çaba sarf etmesi gerekiyor. Yoga, pozisyonlara bağlı olarak sadece esneklik ve zindelik için mükemmel değildir, aynı zamanda anda var olmayı öğrenmenin ve farkındalık pratiği yapmanın da mükemmel bir yoludur. Yoga zihin, beden ve ruh için iyidir; Evinizin rahatlığında pratik yapabileceğiniz için, istemiyorsanız bir sınıfa bile çıkmak zorunda değilsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir yoga matı ve belki bir blok, içinde hareket etmek için biraz boş alan ve takip etmek için bir YouTube yoga pratiği.
Sanatta tecrübesiz birçok insan, sanat yapmaktan zevk almak için sanatta “iyi” olmak gerektiğini düşünüyor gibi görünüyor, ama bu tamamen doğru değil! İlk olarak, sanat özneldir, bu nedenle parçanın veya pratiğin değeri kişiden kişiye ve bakandan bakana değişir. İkincisi, sanat tedavi edicidir ve herkes bir şeyi sadece canı istediği için yaratmanın zevkine erişebilmelidir. Akriliklerle boyayın, karakalem veya kurşun kalemle çizin, evcil hayvanlarınızın kağıt hamurdan heykellerini yapın veya bir lino baskı deneyin. Ruh halinin seni götürdüğü yere git.
Hiçbir şey “Netflix ve sakin ol”un yerini alamaz, ancak bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorsanız deneyebileceğiniz çok fazla seçenek var.

Your email address will not be published.

Proudly powered by WordPress | Theme: Newses by Themeansar.

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler