Okul Öncesi Eğitimini Evde Pekiştirebileceğiniz Çocuğunuzun Severek İnceleyeceği 12 Kitap Önerisi – Onedio

Ağustos 17, 2022 0 Yazar: admin

Özellikle 0-6 yaş arası çocukların aile içinde görüp duyduğu bilgiler kalıcı ve sağlam oluyor bu yüzden eğitimi sadece okula bırakmamakta büyük fayda var. Toplumdan önce kendine yetebilen etik ve ahlak kurallarına uyumlu bireyler yetiştirmek içinse kitaplar çok önemli. Çocuklarınızın kalbine dokunabilecek güzellikteki kitapları onların gelişimi için özenle seçtik. Sizi okurken keyiflendirirken çocuğunuzun hayal dünyasına ve gelişimine katkı sağlayacağını umuduğumuz önerilerimiz şöyle: 👇🏽 📚
”Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’’
Akıllı ve pamuk kalpli fırfırın akıcı hikayesi hem sizi hem çocuğunuzu keyiflendireceklerden. Kaliteli baskısı ve görselleriyle çocuğunuzun ilgisini anında çekmeyi başaracak Cesur Fırfır kitabının fiyatı: 16,30 TL.
Astronot olmak isteyen küçük bir çocuğun bir gece ay’ı görememesi üstüne şekillenen kitap meraklı miniklerin çok hoşuna gidecek. 
Fiyatı: 19,99 TL. İncelemek için tıklayın.
Bir tarla faresinin hazırlamış olduğu partiye katılan misafirler çocuğunuzun ilgisini çekerken yaşamı paylaştığımız şirin dostlarımızı tanımalarına ve öğrenmelerine katkı sağlıyor.
Fiyatı: 22,30 TL. Burada.
Ayıların tatlılığını yine iliklerinize kadar hissettirecek utangaç ayı Monti 9. baskısında. 3390 kullanıcıdan 5 yıldız almış olan bu kitabı anlatmayalım, siz okuyun. Kitap burada.Farklı çocuk kitapları için tıklayın.
Kitapta yer alan babacığım kelimesini anneciğim halacığım kardeşim ablam abim ile değiştirebileceğiniz ponçik kitabın fiyatı: 19,80 TL. Ormanda geçen hikaye eminiz ki yine favorileriniz arasına gireceklerden. İncelemek için buraya.
Farklı seçenekler için tıklayın.
Çocuklara santranç oynamayı eğlenceli şekilde öğretmeyi hedefleyen 3-6 yaş arası için önerilen kitap geleceğe büyük bir yatırım. 
Fiyatı: 123,47 TL. Burada.
Farklı seçenekler için tıklayın.
Bugün özürdilemesini bilmeyen ne kadar insan varsa hep sebebi çocuk yaşta bu kelimeleri kullanmayı öğrenmemiş olmalarından kaynaklı. Çocuğunuza kocaman bir iyilik yapabileceğiniz sihirli cümleler serisi burada.
Fiyatı: 119,90 TL.
6 ay-3 yaş için değerlendirebileceğiniz set sayesinde çocuğunuz mevsimleri öğrenmekle kaymayacak aynı zamanda arı karınca kelebek kurbağa gibi sevimli dostların önemini anlayacak. 
Fiyatı: 140 TL. Tıklayın.
Çocuklar aynı durumu yaşamasın bu gelenek kırılsın diye size şahane bir duygu eğitim seti bulduk. Çocukların duygularını doğru ifade edebilmeleri için tasarlanmış hikaye setinin fiyatı: 74,90 TL. İncelemek için hemen tıklayın.
Farklı kitap seçenekleri burada.
Okurken sizin bile içinizi pamuk gibi yapacak kitap hakkında çok detay vermek istemiyoruz. Tek söyleyebileceğimiz alıp okuduğunuzda pişman olmayacaksınız.
Fiyatı: 23,30 TL. Burada.
Farklı seçenekler için tıklayın.
Çocuğunuza kitapları sevdirecek şahane fenerli kitap keşif duygusunu doruklara çıkartanlardan. Siz 1 kere okuyun sonrasını çocuğunuza bırakın. 
Fiyatı: 58,73 TL. Tıklayın.
Tek başına yaşayan koca ayının aynına taşınan tavşan ailesiyle başından geçen komik olayları anlatan kitap çocuğunuzu eğlendirirken ormandaki minik dosların komik taraflarıyla yüzleştireceklerden. 
Fiyatı: 23,70 TL. İncelemek için tıklayın.
Farklı seçenekleri incelemeye devam etmek için buraya.
Bel, sırt, bacak ve omuzlarınızı süsleyecek en güzel zincirleri seçtik. Hangisini satı…
Saçlar özgüven kaynaklarımızdan biri. İşlemler, …
Bronzlaşmak isteyip bronzlaşamayanları buraya al…
Bu yazın favori renkleri kırmızı, turuncu, yeşil…
Tatilin en güzel yanı süphesiz ki her gün gidile…

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler