Okul Sezonunda Size Eşlik Edecek En İyi Renkli Kalemler – Onedio

Ağustos 26, 2022 0 Yazar: admin

Okulların açılmasına az kaldı! Bu okul sezonunda not alırken ya da çizim yaparken kullanabileceğiniz rengarenk kalemleri sizin için derledik. Hadi, defterlerinizi renklendirebileceğiniz ve yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz renkli kalemlere birlikte göz atalım…
‘Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’
Renkli kalem diyince akla gelen markalardan olan Stabilo’nun bu setinde keçeli kalemler yer alıyor. 6 adet kalemin yer aldığı bu sette ana renkler yer alıyor.
Buradan satın alın.
Yeşil Kırtasiye’nin bu kalem setinde 10 adet renkli kalem yer alıyor. Unicorn ve flamingo detaylarının yer aldığı bu set tatlı detayları sevenlerin hoşuna gidebilir.
Buradan tek tıkla satın alın.
Bic markasının bu kalem setinde üç farklı çeşitte kalem setleri yer alıyor. Farklı ihtiyaçlar için kullanabilecek bu sette 12’li pastel boya kalemi, 12’li kuru boya kalemi ve 12’li keçeli boya kalemi bulunuyor.
Satın almak için buraya tıklayın.
Kagito markasının bu kalem setinde 6 adet renkli kalem yer alıyor. Çift taraflı olarak tasarlanan bu highlighterlarda pastel tonlar kullanılmış.
Buradan tek tıkla satın alın.
Edding markasının bu renkli kalem setinde 6 adet kalem yer alıyor. Pastel renklerin yer aldığı keçeli kalemler grafik kalemi olarak kullanılabilir.
Buradan tek tıkla satın alın.
Pensan markasının bu setinde tükenmez kalem ve fosforlu kalem setleri yer alıyor. 8 adet tükenmez kalem ve 6 adet fosforlu kalemin yer aldığı bu sette ana renkler bulunuyor.
Buradan tek tıkla satın alın.
Artline’ın bu kalem setinde ince uçlu yazı ve çizim kalemleri yer alıyor. 20 adet renkli kalemin yer aldığı seti pek çok farklı alanda çizim yapmak için ya da not almak için kullanmak mümkün.
Buradan tek tıkla satın alın.
Faber Castell markasının bu renkli kalem setinde 6 farklı renkte kalem yer alıyor. Metalik olarak tasarlanan bu kalemlerle notları daha ilgi çekici hale getirmek mümkün.
Buradan hemen satın alın.
Daha fazla Faber Castell renkli kalem için buraya tıklayın.
Sharpie markasının bu flamingolu renkli kalem setindeki renklere bayıldık! 24 farklı rengin yer aldığı bu markerlar yıl boyu size eşlik edebilir.
Satın almak için buraya tıklayın.
Daha fazla Sharpie renkli kalem için buraya tıklayın.
Adel’in fineliner setinde 20 adet renkli kalem yer alıyor. 0.4mm ölçülerindeki bu seti yazı yazarken ya da işaretleme yaparken rahatlıkla kullanmak mümkün.
Buradan satın alın.
Tombow markasının bu setinde pastel tonlarda kalemler yer alıyor. 12 tane renkli kalemin yer aldığı bu setteki parçalar çift uçlu olarak tasarlanmış.
Buradan satın alın.
Evinin dekorasyonunu yenilemek isteyenler buraya! Küçük mobilya dokunuşlarıyla evinizi…
Güne kahve içmeden başlayamayanlar, eve gelir gelmez yorgunluk kahvesi içenler buraya!…
Geniş ürün skalası ve hayat kolaylaştıran ürünleriyle Samsung çoğu kategoride en çok t…

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler