Organize Edilmiş Bir Mutfağa Sahip Olmanızı Sağlayacak Düzenleyici Önerileri – Onedio

Aralık 1, 2022 0 Yazar: admin

Düzenli bir mutfağı kim istemez ki? Her şeyin yerli yerinde durmasını sağlayacak kullanışlı organizerleri sizler için bir araya getirdik. Kendinizi şımartmak ve mutfağınızı düzenlemek için bir adım atmak istiyorsanız içeriğimizi sonuna kadar okumayı unutmayın. 
Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.
Bu içerik 26.11.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Dar alanları da kullanmak ve alan kazanmak istiyorsanız bu ürün tam da size göre. Ufak tefek olsa da dolapta yer kaplayan malzemelerinizi derli toplu şekilde tutacak. Burada bulabilirsiniz.
Yemek yaparken, atıştırmalık hazırlarken aniden çöpe atmanız gereken malzemeler olabilir.. Tezgahın üstünde şık duracak, hem de işlevsel kapağı ile çöplerin saçılmasını, dökülmesini önleyecek olan çöp kovası burada sizi bekliyor.
Benzerleri de burada.
Mutfak lavabonuzun boyutuna ya da kullanımına göre uzatıp kısaltabileceğiniz süzgeç, rahatça meyve sebze yıkamanızı sağlıyor. Sadece 38 TL olan ürünü burada bulabilirsiniz.
Bitki çayları, vanilya, kabartma tozu ve karbonat gibi ürünleri saklamak ve birbirine karışmasını önlemek için edinebileceğiniz plastik düzenleyici, mutfak dolaplarının içinin karmaşaya dönüşmesini engelleyecek.
Burada bulabilirsiniz.
Tencereleri kapakları ile beraber muhafaza etmek çok zor. Her dolabı açtığınızda düşen kapaklardan kurtulmak için tercih edebileceğiniz kapak düzenleyici tam bir mucize.
Buradan ulaşabilirsiniz.
Benzerleri de burada.
Üst kısmının şeffaf olması sayesinde içindeki bakliyatlarınızı ve gıdalarınızı rahatlıkla görmenizi sağlayan kaplar, çekmece ve dolaplarda harika bir düzen sağlayacak.
Buraya tıktık.
Benzer kaplar burada.
Çekmecenizin boyutuna göre uzatıp kısaltabileceğiniz çekmece içi kaşıklık, düzeni sağlamak için harika bir ürün. Kullanan herkesin beğenisini toplamış ürünün fiyatı 45 TL.
Buraya tıktık.
Mutfak dolaplarının içinde de yer kazanabilmek için edinebileceğiniz düzenleyici, dolap kapaklarına takılarak kullanılıyor. Kesme tahtası, nihale gibi küçük ama yer kaplayan ürünleri burada muhafaza edebilirsiniz.
Buraya tıktık.
Buzdolabında her şeyin yerli yerinde kalmasını sağlayacak olan bu şeffaf küçük kurtarıcılar oldukça da uygun fiyatlı. Sebze meyve için, içecekler için, küçük atıştırmalıklar için kullanabileceğiniz kapları burada bulabilirsiniz.
Baharatlar genellikle mutfakta en çok kullanılanlardan oluyor. Bu sebeple baharat dolaplarının düzenini korumak zorlaşabiliyor. Birbirinden farklı kavanozlarda baharat saklamaktan sıkılanlar için, her biri 300 mL kapasiteye sahip kendiliğinden kaşıklı 12’li baharatlık set 129 TL.
Buradan ulaşabilirsiniz.
Daha fazla baharatlık da burada.
Kağıt havlu asrın icadı diyebiliriz.. Kağıt havluyu kopartmayı ve düzgünce saklamayı k…
Bulunduğunuz ortamın kokusunu ve enerjisini değiştirmek, temizlemek için ne kullanıyor…
Banyonuza yeni bir hava katmak için tercih edebileceğiniz dekorasyon ürünleri mi arıyo…

source

Linkler