Pique'ye büyük şok! Malaga'da bulunan otel arazisinden 250 mezar çıktı – Türkiye

Kasım 2, 2022 0 Yazar: admin

Son dönemde oynadığı futboldan çok ilişkisi ile ön plana çıkan BarcelonaGerard Pique‘nin bu kez aldığı arazi ile başı dertte. Otel yapmak için aldığı arazide 250 mezar bulundu. İspanyol yetkililer mezarların hangi yüzyıldan kaldığı belirlemek için inceleme yapacak. Haliyle Pique’nin otel projesi zaman bakımından sekteye uğratacak.
Marca’nın haberine göre, yıldız oyuncunun 2015’te Malaga’daki Costa del Sol bölgesinde aldığı arazinin altında 250 mezar bulundu.
Yatırımlarıyla bilinen Gerard Pique’nin arazi için 20 milyon dolar ödediği belirtildi.
Alanda çalışan arkeolog Alberto Cumpian, “250 büyük mezar kazdık. Bunların büyük çoğunluğu boştu. Muhtemelen mezarlar hiç kullanılmamıştır. Kullanılacak kadar değerli değillerdir.” ifadelerini kullandı.
Yapılacak çalışmaların ardından mezarların hangi yüzyıldan kaldığı belirlenecek.
Bu süreç Pique için can sıkıcı olacak. İnceleme prosedürleri nedeniyle otel projesi istenilen tamamlanamayacak. 

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler