Prof. Dr. Erdem Yeşilada'dan müthiş tüyo! Bir ay boyunca bu meyveden 2 tane yiyin demir gibi olun – KARAR

Kasım 23, 2022 0 Yazar: admin

Sağlıklı yaşamın sırrı insan oğlunun doğuşundan beri araştırılmakta ve halen günümüze kadar devam etmektedir. Çağımızın en önemli sorunlarından biri olan kemik erimesi ve demir eksikliği büyük hastalıklara yol açabilmekte. Özellikle daha çok kadınlarda görülen kemik erimesi ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor. Konuyla ilgili önemli uyarılarda bulunan Prof. Dr. Erdem Yeşilada’dan müthiş tüyo! Bir ay boyunca bu meyveden 2 tane yiyin demir gibi olacaksınız. İşte uzmanların tavsiye ettiği o meyve!
Günümüzde en çok görülen hastalıkların başında gelen kemik erimesi ciddi sağlık sorunlarına neden olmakta. Genellikle kadınlarda görülen bu hastalık demir eksikliği gibi hastalıklara neden oluyor. Bu hastalıktan kurtulmak için ne kadar ilaç içerseniz için bir türlü geçmiyor. Peki hiç bu meyveyi denediniz mi? Sağlıklı beslenme üzerine verdiği tavsiyelerle tanınan Prof. Dr. Erdem Yeşilada kemik erimesi için kendisinin de kullandığı gizli besinin açıkladı. Bir ay boyunca bu meyveden 2 tane yiyin demir gibi olun! Bir tanesi bile şifa saçıyor. Peki kemik erimesi neden olur ve hangi besinler iyi gelir? İşte detaylar…
Kemik erimesi her yaşta görülebilen ve insan vücudunu aşırı yıpratan bir hastalıktır. Bu hastalığın tedavisi oldukça zor ve kolay kolay geçmez. Bu tür durumlarda ilaçlar için eczanelere para dökmek yerine sağlıklı beslenme en güzel yöntemdir. Ancak burada şu konu çok önemli ne yemeniz gerektiğini bilmeniz lazım. Her besin size iyi gelecek diye bir şey yok. Sağlık alanında önemli araştırmalar yapan Prof. Dr. Erdem Yeşilada, kemik erimesinin önüne geçen gizli silahını açıkladı. Bir ay boyunca düzenli olarak bu meyveden 2 tane yiyin demir gibi olacaksınız!
kmfdfdfd-2022-11-22t174910-152.jpg
Hepiniz bu meyvenin ne olduğunu merak ediyorsunuz. Şimdi elinizde bulunan işi bir kenara bırakın, sizlere Erdem Yeşilada’nın önerdiği o meyveyi açıklıyoruz. Bu meyve kuru siyah mürdüm eriği. Kuru siyah mürdüm eriğinin insan vücuduna inanılmaz faydaları vardır. Fakat aşırı tüketimde belli başlı hastalıklara neden olabilir.
mghggf.jpg
Peki kuru siyah mürdüm eriği nasıl tüketilmeli? Kuru siyah mürdüm eriğinden en az 1 ay boyunca günde 50 gr. yemek, özellikle kadınlarda oluşan kemik erimesine karşı muazzam fayda sağlar. Prof. Dr. Erdem Yeşilada’nın tavsiye ettiği bu meyveyi sakın aşırı derecede tüketmeyin. Biz sizi şimdiden uyaralım.
A, B2 ve C vitaminleri bakımından zengin olan ve kan şekerini dengeleyici özelliği ile bilinen mürdüm eriği, diyet listelerinin de yıldızı. Bunun yanında daha birçok faydası var. Bizde sizler için aşağıda faydalarını derledik;

source

Linkler