Response, NAOS'un yeni digital growth marketing ajansı oldu – MediaCat

Eylül 10, 2022 0 Yazar: admin

Response Digital Growth Marketing Agency, NAOS’un yeni growth marketing ajansı oldu.
Advertorial 09.09.2022 – 19:37 | MediaCat
NAOS, kişisel bakım markaları Bioderma, Esthederm ve Etat Pur için digital growth marketing ve performans medya yönetimi ajansı olarak Response Digital Growth Agency’i seçti.
NAOS’un 1977’de ilk Bioderma ürünlerinin yaratılmasıyla başlayan hikâyesi, 1978 yılında Institut Esthederm markasının ve ürünlerinin yaratılmasıyla devam etti. 2001 yılında İtalya’da yurtdışındaki ilk iştiraki açıldı ve 2011 yılında Etat Pur markası kuruldu. 2016 yılında Laboratoire Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur markaları birleştirilerek NAOS şirketi altında toplandı. Sağlık, güzellik ve cilt bakımı sektöründe hizmet veren NAOS, bünyesinde bulundurduğu Laboratoire Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur gibi markalarla bugün 80 ülkede faaliyet gösteriyor.
Response Digital Growth Agency, NAOS’un Bioderma, Esthederm ve Etat Pur markaları için 360 derece digital growth marketing danışmanlığını yaparak; performance marketing, web analytics ve conversion optimization operasyonlarını yürütecek. Response Digital Growth Marketing Agency; Bioderma, Esthederm ve Etat Pur markalarına ait kişisel bakım ürünlerinin marka bilinirliğini artırmak, e-ticaret hacmini yükseltmek, potansiyel müşteri yaratmak, dönüşüm oranını yükseltmek ve satışlarını artırmak için full-funnel yaklaşımıyla growth marketing odaklı kampanyalar yönetecek.
Response Digital Growth Agency CEO’su Murat Durak
Response Digital Growth Agency 7 farklı dil konuşabilen kültürlerarası ve çevik ekibi, stratejik ve veri odaklı yaklaşımı ile EMEA bölgesindeki etkinliğini artırarak büyümeye devam ediyor. Omni-channel (Çok kanallı) bir ajans olan Response Digital Growth Agency, çalıştığı firmaların hızla değişen gündeme uyum sağlamalarına yardımcı oluyor. Full-funnel pazarlama yaklaşımıyla bir dijital medya ajansından öte büyümeyi etkileyen tüm temel faktörleri (medya, analitik, içerik, pazarlama otomasyonu, eticaret ve CX) ve pazarlama değer zincirini bütünsel bir şekilde tasarlayıp optimize ederek ve yöneterek hizmet verdiği firmaların EMEA bölgesindeki yeni müşteri ve satış hedeflerini gerçekleştiriyor.
Londra, İstanbul ve Dubai’de ofisleri bulunan Response Digital Growth Agency, 50’nin üzerinde çokuluslu ve yerel büyük ölçekli şirketi en kısa sürede hedeflerine ulaştırmak için 20 binden fazla growth odaklı kampanya yönetti. Google, Facebook, IBM, Hubspot, Insider ve Adjust gibi uluslararası pazarlama ve reklam teknolojileriyle iş ortaklıkları oluşturup, bunları iş süreçlerine entegre ederek teknoloji, yetenekli insan kaynağı, holistik danışmanlık ve servis çözümleri ile EMEA bölgesinde hızlı genişleyen portföyüyle Response Digital Growth Agency, tüm dünyada şirketlerin digital growth projelerini yönetmeye devam ediyor.

Marka dijital ajansını seçti.
The Next Rembrandt’ı projenin art direktörü Güney Soykan’dan dinledik.Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Public collection title
Private collection title
Here you'll find all collections you've created before.

source