Saç bakımının ayrılmaz parçası: Isı koruyucu spreyler – Posta

Ağustos 31, 2022 0 Yazar: admin

Isıya karşı koruyucu sprey, saçınıza koruyucu bir tabaka ekleyerek şekillendirme aletlerinin ürettiği ısıdan korunmasına yardımcı olur. 
Spreyler saçınızdaki nemi hapseder ve saçınızın kütikülünü (dış tabaka) pürüzsüzleştirir.
Genel bir kural olarak, saçınızı ısıyla şekillendirici aletlerle her şekillendirdiğinizde bir ısı koruyucu sprey kullanmalısınız. En iyi fikir, hasarı azaltmak için saçınızı şekillendirme sayısını en aza indirmektir.
Isıya karşı koruyucu spreylerin, ısıyla şekillendirme aletlerinin saça vereceği zararı önlemediğini unutmayın. Sadece hasarı en aza indirebilirler. Kuru, kırılgan, kıvırcık ve bölünmüş saçlar fark ederseniz, saçlarınız zarar görebilir ve doğru bakıma ihtiyacı olabilir.
Saçınızı şekillendirirken, saçınız şekillendirme aletinin ısısıyla doğrudan temas eder. Koruyucu sprey olmadan, ısı saçınızdaki doğal veya yapay renk pigmentlerini soyar. Saçınıza güç ve elastikiyet veren keratin proteinini parçalar. Bu, saç kütikülünüzün açılmasına ve kabarmasına neden olur.
Saçınızı şekillendirmeye başlamadan önce kuru veya nemli saça ısıya karşı koruyucu sprey kullanabilirsiniz. Saç derisinden kaçınarak sadece saçınıza püskürtün. Ürünün saça eşit dağıldığından emin olmak için uygulamadan sonra saçınızı tarayabilirsiniz.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler