Saça ve tırnaklara iyi gelen vitaminler – Posta

Ekim 12, 2022 0 Yazar: admin

Günümüzde aşırı iklim değişikliği ve sürekli artan kirlilik saçınıza, cildinize ve tırnaklarınıza zarar veriyor. Ayrıca, telaşlı bir yaşam tarzı ve bakım eksikliği hasarı arttırır.
Vitamin eksiklikleri nedeniyle saçlarda incelme, ciltte hasar ve kırılgan tırnaklar yaşayabilirsiniz.
Saç, tırnak ve cilt vitaminleri, eksikliklerle mücadele etmek ve vücudun sağlığını iyileştirmek için takviye görevi görür. Güzellik takviyeleri olarak da bilinen bu vitaminler, saç, cilt ve tırnak sağlığını korumak için destekleyici olabiliyor. 
Saç, cilt ve tırnak takviyeleri A, C ve E vitaminleri gibi antioksidanlar içerir. Bunlar ayrıca Koenzim Q10, Manganez, selenyum ve ayrıca balık yağı ve keten tohumu yağı gibi yağ asitleri içerir.
İkincisi sıklıkla saç takviyelerinde bulunur ve saç ve tırnakların büyümesine yardımcı olur
Saç, cilt ve tırnaklar için vitamin takviyeleri genellikle dört ila altı aylık günlük kullanımdan sonra çalışmaya başlar. Ancak, görünür sonuçlar elde etmek için bunları tutarlı bir şekilde kullanmanız gerekir. Ayrıca, sonuç kişiden kişiye değişir.
 İşte, saç ve tırnaklar için en iyi vitamin ve mineraller… 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler