Selülit Nasıl Kaybolur? Kesin Çözümü Nedir?

Selülit Nasıl Kaybolur? Kesin Çözümü Nedir?

Ekim 14, 2020 0 Yazar: admin

Konu Başlıkları

SELÜLİTE KESİN ÇÖZÜM

Selülit için kesin çözüm önerileri ; Selülitsiz bir yaşamda en önemli etken besin maddeleridir yani iyi bir selülite yönelik diyettir. Bu konuda artık şunu anlamanız fayda var kremler selülit açısından boşa para harcaması demek.

Selülitleriniz varsa hangi kremi almalıyım değil nasıl beslenmeliyim sorusunu araştırmanız gerekiyor. Şayet bu beslenmeleri birde Selülit maskesi  ve Selülit giderici yağlarla desteklerseniz kısa sürede selülitlere son verirsiniz. İşte size bazı tüyolar!

Selülite Kesin Çözüm için

1 – İşlenmiş ve hazır gıdalardan mümkün olduğunca uzak durun.

2 – Sebze ve meyvelerinizi tüketebiliyorsanız çiğ tüketmeye çalışın ve bol meyve sebze tüketin.

3 – Su içmek vücutta bulunan toksinleri attığı için bol su içilmeli.

4 – Hiçbir şekilde gazlı içecek tüketmeyin kalorisi sıfır olsa bile.

5 – Mutlaka 30 dakika 2 günde bir yürüyüş ya da düşük tempo koşu yapın.

6 – Selülitiniz varsa alkolü hayatınızdan çıkarmak zorundasınız. Alkol karaciğeri olumsuz etkiler bu sayede toksin atmanızı yavaşlatır.

7 – Bir banyo lifi veya fırça ile banyo sırasında cildinizi ovalayın. Kalbinize doğru yavaş hareketlerle yapın. Her gün duş sırasında bunu yapmayı ihmal etmeyin. Kan akışınızı hızlandırarak yağ depolarını azaltır.

Sabah içtiğiniz Türk kahvesinin telvelerini vücudunuza peeling yaparak ovun. Mankenlerin bu uygulamayı mutlaka ciltlerine uyguladıklarını unutmayın. Çünkü en pahalı selülit kremlerinde kafein maddesi bulunmaktadır. Kozmetiklere ciddi paralar harcamanıza gerek kalmadan birinci elden derdinize çözüm uygulayın. İşlem basit banyoya girip kahve telvesiyle selülit olan bölgeleri 5 dakika ovalayıp ılık su ile yıkayın.

Selülit Aşamaları

Safha 1 – Cildinize baktığınızda herhangi selülit dokusu görmüyorsanız sıkıntı yok demektir; ancak bu bölgede oluşan yara veya kesiğin geç iyileşmesi 1.safha da olduğunuzu gösterir.

Safha 2 – Cildinize dikkatli baktığınızda renk değişiklikleri leke ve damar bozuklukları görülür. Parmaklarınızla derinizi sıktığınızda kalın cilt ve minik portakal kabuğu bezeler oluşur.

Safha 3 – Cildinizi parmaklarınızla sıkıştırmadan da ciltte portakal kabuğu bir görünüm bulunmaktadır.

Safha 4 – Cildiniz soğuktur ve o bölge buruşuk görünür. Kendi kendine çürükler meydana gelir ve damarlarda bozulma mevcuttur.

Safha 5 – Sıcak ve soğuk bölgeler bir arada hissedilir.

Safha 6 – Ciltte gözle görülür deliklikler şişlikler meydana gelir. Yağ kümeleri başlı başına oluşmuştur.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler