SELÜLİTTEN KURTULMAK İÇİN REZENE KÜRÜ

SELÜLİTTEN KURTULMAK İÇİN REZENE KÜRÜ

Ekim 20, 2020 0 Yazar: admin

Selülit Nasıl Oluşur?

Selülitten kurtulmak için birçok yöntem bulunsa da hemen hepsi etkili değildir. Selülitler yaş, beslenme ve bakım üçlüsü arasında olan bir konudur. Selülit kadınların yüzden sonra en çok dert ettikleri kısımdır. Bacakların ve kalçaların portakal kabuğu gibi görünmesine neden olan selülitler, tedavi edilmeyecek bir durum değildir. Tedavisi mümkün ama biz bu konuda doğal yöntemleri kullanarak tedavi uygulayacağız. Bunun için sizlerle paylaşacağımız bu kür selülit konusunda oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Selülitlerden Kurtulmak için Rezene Kürü Tarifi

  • Rezene (1 tatlı kaşığı )
  • Biberiye  (1 tatlı kaşığı )
  • Anason  (1 tatlı kaşığı )

Malzemeleri temin ettikten sonra kürü hazırlayalım. Bunun için bir litre suyun içine üç malzemeyi de bir tatlı kaşığı şeklinde atıp kaynatıyoruz, Kaynamaya başladıktan sonra ateşi kısarak beş dakika daha ocakta bekletelim. Bu işlemden sonra iyice demlenmesi için ocağı kapatıp bir on dakika kadar bekleyeceksiniz.

Yaptığınız karışımı süzgeçten geçirerek bir bardak şeklinde her sabah tüketmelisiniz. Tadını değiştirmek için limon suyu sıkabilirsiniz.

Rezene Kürünün Faydaları

  1. Sabahları bir bardak şeklinde her gün bu karışımı tüketirseniz 60 gün gibi bir sürede doğal yöntem ile selülitlerin azaldığını gözle görebilecek şekilde düzeldiğini göreceksiniz.
  2. Yapımı ve doğallığı konusunda anlattıklarımızın hiçbir zararı olmadığı gibi selülitleri yenme konusunda çok faydalı olduğu, uygulayan kişilerce belirtilmiştir.
  3. Ayrıca karışım içeren üç bitkiyi de araştırıp faydalarına bakabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta zamanın sabırla geçmesini beklemektir.

Rezene kürü sizi selülitlerden kurtarmazsa Selülit maskesi tarifleri konumuzda cilt yapınıza uygun olan bir tarifi uygulayarak selülit probleminden kurtulabilirsiniz.

Linkler