Sergen Yalçın estetik mi yaptırdı? – Tgrthaber

Kasım 3, 2022 0 Yazar: admin

Son olarak Süper Lig ekibi Beşiktaş’ı çalıştıran Sergen Yalçın, siyah-beyazlılarla yolları ayırdıktan sonra uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Gözlerden ırak olan deneyimli çalıştırıcı son haliyle sosyal medyada gündem oldu.

Sergen Yalçın, Candaş Tolga Işık’ın TV100’de yayınlanan “Az Önce Konuştum” programına konuk oldu. Deneyimli teknik adamın son hali ise herkesi çok şaşırttı. Zayıflamış görüntüsüyle dikkat çeken Sergen Yalçın’ın estetik yaptırmış olabileceği iddialarıysa sosyal medyayı salladı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları Sergen Yalçın’ın yeni görüntüsü karşısında şaşırırken birçok futbolsever ise deneyimli hocanın estetik yaptırmış olabileceğini belirtti.
Sergen Yalçın, “botoks mu yaptırdın?” sorusuna gülerek “Ya ne botoksu” diyerek karşılık verdi. Gözlerinden ameliyat olduğunu açıklayan Yalçın, yüzündeki değişikliğe ilişkin ise şunları söyledi:
“Göz kapağı ve göz ameliyatı oldum. Hala daha geçmedi. Yeni oldum. 2-3 hafta oldu. Şimdi düzeliyor yavaş yavaş. Biraz kendime yatırım yapayım dedim.” 
Sunucunun “botoks yaptırmaz mısın?” sorusuna ise “çok ısrar ediyorlar ama yaptırmıyorum. Yaptırayım mı, iyi mi?” diyerek cevap veren Yalçın, açıklamalarının devamında ise geçirdiği ameliyattan sonra sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi.
Yaşlı kartal 2 Kasım 2022 03:41
Sergen hoca şeker hastası geçmiş olsun

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler