Serumlar kadar etkili ve doğal! Sarkmaları durdurduğu ortaya çıktı – Posta

Ekim 13, 2022 0 Yazar: admin

Araştırmalar, badem yağındaki E vitamini, belirli yağ asitleri ve diğer aktif bileşenlerin, cilt elastikiyetinde azalma, kırışıklıklar ve yaşlılık lekeleri gibi sorunlara neden olan serbest radikalleri nötralize etmeye yardım ettiğini gösteriyor. 
Doğal ve saf tatlı badem yağı cildinizde harikalar yaratabilir!
Gece bakımınızın bir parçası olarak temizlenmiş ve nemlendirilmiş cildinizin üzerine uyguladığınızda kısa sürede farklı göreceksiniz. 
Yaşlanma karşıtı birçok aktif bileşeni bir araya getiren tatlı badem yağı, cildinizi için güçlü bir yenilenme sağlıyor. Düzenli kullanımda yaşlanma karşıtı destek sağlıyor, derin kırışıklıkları açıyor ve cildin elastikiyetini arttırıyor. 
KOLAJEN ÜRETİMİNİ ARTIRIYOR
Badem yağı faydaları arasında kolajen üretimini destekleyici özelliklerde bulunuyor. Bu da kırışıklık karşıtı etkiyi güçlendiriyor. Ciltteki sarkmaları kısa sürede toparlamak için tatlı badem yağının etkilerini ve nasıl kullanıldığını Posta.com.tr okurları için bir araya getirdik. 
 
Cilt hücrelerinizi yenilemek için pahalı serumlar kadar etkili doğal bir çözüm arıyorsanız, cilt bakımı için asırlardır kullanılan tatlı badem yağına güvenebilirsiniz. 
Cildinizde kullanacağınız tatlı badem yağının, saf olmasına, doğru koşullarda üretilmiş ve saklanmış olmasına ve doğal olmasına özen göstermelisiniz.
Tatlı badem yağı, cildinizdeki, lekeleri, kırışıklıkları ve sivilce izi gibi problemlerde hücre yenilenme hızını arttırarak daha pürüzsüz ve sorunsuz bir cilde kavuşmanıza destek olur.  
Yaşlanma karşıtı etkileri için tatlı badem yağını gece ya da gündüz kullanabilirsiniz. Tatlı badem yağının, zararlı UV ışınlarına karşı hafif bir koruma sağladığı bilinmektedir. 
Tatlı badem yağının komedojenik ölçeğindeki seviyesi 2’dir. Badem yağı, gözenekleri tıkamaz bu nedenle gece bakımında kullanılabilir ve tüm gece cildinizin yenilenmesini sağlamak üzere ciltte bırakılabilir. 
 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler