Sevdiğinle Aynı Kokmaya Ne Dersin? Birlikte Kullanabileceğin Unisex Parfüm Önerileri – Onedio

Kasım 29, 2022 0 Yazar: admin

Güzel kokmak için parfüm sıkmak şart. Parfümler kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı üretilse de unisex parfümler de bulunuyor. Daha çok ortak kokuları seviyorsanız bu unisex parfümleri hemen inceleyin. Unisex parfümleri merak edenleri içeriğe alalım!
‘Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’
“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.” 
“Bazı ürünler için alerjisi olanların dikkat etmesini öneririz!”
Taze çiçekler gibi kokmak istiyorsanız Armani My Way’e bayılacaksınız. Buzlu cam şişeye koyulan bu parfümün şişesi ise ayrı bir güzel. Hem erkek hem kadınlar için uygun bu parfüm ile misler gibi kokacaksınız.
Bu ürünü incelemek için tıklayabilirsiniz.
Önce şişesine sonra kokusuna bayılacağınız Rouge Malachite’nin içinde tuberoz, portakal çiçeği, Ylang Ylang ve Arap Yasemini özleri bulunuyor. Kokusuyla sizi mest edecek bu parfümü hemen deneyin.
Bu ürünü incelemek için tıklayın.
Prive Musc Shamal’ın kokusu güneşin sıcağının ve serinletici esintinin birleşmesinden ortaya çıkmış. Klasik şişesiyle kadın ve erkek herkesin beğenerek kullanacağı bu parfüm, Julie Masse tarafından üretilmiş. 
Bu ürün için tıklayın.
Hint esintili kokuları seviyorsanız bu parfüm tam size göre. Pascal Gaurin’in tasarladığı Bleu Lazuli, vanilya ve bal tütünün birleşmesinden meydana gelmiş eşsiz bir kokuya sahip.
Bu ürün için tıklayabilirsiniz.
Doğu esintili Rose d’Arabie menekşe, vanilya ve baharatların karışımından meydana gelmiş bir koku. Siyah şişesiyle herkesin hayran kalacağı Rose d’Arabie, baharatlı kokuları sevenler için kaçmaz.
Bu ürün için tıklayın.
Orangerie Venise, Bigarade portakalı kokusunu evinize getiriyor. Dominique Ropion tarafında yaratılan bu koku ile kendinizi doğayla iç içe hissedeceksiniz. Doğaya hayran olanların kaçırmaması gereken bu parfümü hemen sepetinize ekleyin.
Bu ürünü satın almak için tıklayabilirsiniz.
Kokusunun eşsizliği yanında şık şişesi ile herkesin aşık olduğu Blooming Bouquet, beyaz misk ve şakayık kokularının birleşiminden oluşturulmuş. Şişesiyle önce gözünüze, sonra da kokusuyla burnunuza hitap edecek bu parfüm kaçmaz. 
Bu ürünü denemek için tıklayabilirsiniz.
Kokusunu duyduğunuzda kendinizi efsanevi bahçelerin içinde hissedeceğiniz Vetiver Hiver size mükemmel bir koku deneyimi sunuyor. Her sıktığınızda nereden aldığınız sorularıyla karşılaşacağınız Vetiver Hiver’in size yaşattığı hisse bayılacaksınız.
Bu ürün için tıklayın.
Erkek ve kadınların paylaşabileceği bu koku klasik kokulardan. İçinde imza koku olarak yeşilçay özütü bulunan Ck One’nın başlangıcında mandalina, papaya, bergamot kokuları var. Bu parfümün genel havası için içinde hindistan cevizi ağacı, menekşe, yasemin gibi kokular bulunuyor. Sade ve sofistike şişesi ve geri dönüştürülmüş kartondan üretilen ambalajı ile bu parfüme hemen bir şans verin.
Bu ürünü incelemek için tıklayın.
Zamansız bir koleksiyon ürünü olan Atelier Rebul No.94, ismini 1895 yılında İstanbul’da bulunan Reboul Eczanesi’nin kapı numarasından almış. Zamanın ruhunu size şişe içinde sunan bu parfüm nostalji sevenlerin bayılacağı türden. İçinde yasemin, safran, amber ağacı, sedir ağacı ve köknar reçinesi bulunan bu kokuyu çok seveceksiniz.
Bu ürün için tıklayabilirsiniz.

source

Linkler