Shine Estetik ve Güzellik Merkezi Bucak'ta hizmetinizde – NNC Haber

Aralık 10, 2022 0 Yazar: admin

Shine Estetik ve Güzellik Merkezi Burdur‘un Bucak ilçesinde hizmete açıldı.
Özge Andıç ve Ayşe Erdoğan adlı kadın girişimciler tarafından Bucak‘a kazandırılan Shine Estetik ve Güzellik Merkezi’nde, gönül rahatlığıyla medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve incelme hizmetlerini alabilirsiniz.
Aktaş Plaza’da yapılan açılışa; İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, Bucak Belediye CHP Meclis Üyesi Recep Mutlucan, AK Parti Bucak ilçe teşkilatı, CHP Bucak ilçe teşkilatı, Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erdaş, Bucak Sanayi Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan, Bucak Servisçiler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız ve çok sayıda davetli katıldı.
Yapılan duanın ardından kurdele kesimi ile Shine Estetik ve Güzellik Merkezi, açılışa özel indirimlerle hizmete açıldı.
Shine Estetik ve Güzellik Merkezi işletme sahipleri Özge Andıç ve Ayşe Erdoğan yaptıkları açıklamada, ” beraber eğitimlerimizi tamamladıktan sonra merkezimizi açtık. Merkezimizde medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve incelme işlemleri yapılmaktadır. Tüm yaptığımız işlemler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belgelerimizle yapılmaktadır. Çalışma saatlerimiz saat 07:00, 19:00’dır. Bu şekilde tüm müşterilerimizi güvenle bekleriz. Açılışa özel tüm işlemlerde yüzde yirmi beş indirimimiz var. Kampanyamız yeni yıla kadar sürecek. Tüm Bucaklı hemşehrilerimizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
Açılışta konuşan İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez, ” Özge ve Ayşe kardeşlerimize, ailelerine bereketli kazançlar getirmesini Cenabı Hak’tan niyaz ediyorum. Bu tarz işletmelerin açılması ilçemizin büyüdüğünü göstermektedir. Özellikle dar boğazdan geçtiğimiz bu ekonomik süreçte bir işletme açmaya cesaret etmek çok büyük bir özgüvendir. Bu sebeple işletme sahiplerimizi tekrar kutluyorum. Biliyoruz ki önce Cenabı Allah, sonra hemşehrilerimiz bu rızık davasında kardeşlerimizin yanında olacaklardır. İşletmecilerimizin inşallah helalinden, bereketli kazanç sağlamalarını Cenabıhak’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle de tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Yeni açılan işletmeye de tüm halkı davet ediyoruz” şeklinde konuştu.
Adres: Aktaş Plaza Defacto Üstü Kat : 2 Bucak / Burdur
Burdur’da seyir halindeki araç alev aldı. Alev alan aracın sürücüsü, olaydan yaralı olarak kurtuldu.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ni (MAKÜ) ziyaret etti.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde (MAKÜ) Rock konseri düzenlendi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencilerine Kore Mutfağı eğitimleri verildi.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurucu İlçe Başkanı ve Milletvekili A. Adayı Safa Sönmez’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdiler.
Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sayın Yunus Emre AKALIN farklı sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
3. Sayfa
Bölgesel
Etkinlik
İş Dünyası
Etkinlik
Bölgesel
İş Dünyası
Yerel Yönetim
Yaşam
3. Sayfa
NNCHaber.com © Her hakkı Saklıdır | SEO by seo uzmanı / Powered by madmedya

source

Linkler