Şiddet itirafıyla ağızları açık bırakan Selen Görgüzel’den çarpıcı açıklama: Fakir bir erkekle asla birlikte olmam – Tgrthaber

Ekim 14, 2022 0 Yazar: admin

Geçtiğimiz aylarda sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdığını belirten Selen Görgüzel son olarak vücuduna ayı kanı enjekte ettirmek istediğini söylemişti. Katıldığı bir programda çok konuşulacak itiraflarda bulunan Görgüzel, “İlk evliliğimde şiddet gördüm. Kafamda kolonya şişesi bile kırıldı” dedi.
‘Bak Burası Çok Önemli’ adlı programa katılan şarkıcı Selen Görgüzel, ilginç yorumlarıyla gündemden düşmüyor. Programda ilk evliliğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Görgüzel, “Silahlar kafamda uçuşuyordu, kafamda kolonya şişesi kırdı. Her gün eve gelince bu kez ne şekilde dayak yiyeceğim korkusuyla kapıyı açardım. Onun yüzünden ekranlarda da uzun süre yer alamadım, herkes ondan korkuyordu çünkü bir aşiretti” dedi.

Hamdi Alkan ile evlendikten sonra kariyerinde düşüş olduğunu da söyleyen Selen Görgüzel, “Ben ne yaptıysam kendi başarımla yaptım. Onun bana faydası değil zararı oldu” ifadelerini kullandı. Görgüzel, “Fakir bir erkekle asla birlikte olmam” diyerek sözlerini noktaladı.

source

Linkler