Tasarım ve Teknolojisiyle Eliniz Kolunuz Olacak Arçelik Çamaşır ve Bulaşık Makineleri – Onedio

Eylül 19, 2022 0 Yazar: admin

En güzel buluşlardan ikisi şüphesiz ki çamaşır ve bulaşık makineleri. Eskiden ne çileler çekilmiş düşündükçe tüylerimiz ürperiyor. Neyse ki yıl oldu 2022 ve çamaşır bulaşık makineleri tam gaz hayatları kolaylaştırmaya devam ediyor. 
Donanımı kapasitesi ve teknolojisiyle evinizin yeni gözdesi olacak Arçelik marka çamaşır ve bulaşık makinelerini mercek altına aldık. Evinizde olduğu için kendinizi şanslı hissedeceğiniz süper sessiz ve bol fonksiyonlu seçenekler şöyle: 👇🏽
”Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’’
Artan elektrik fiyatları sebebiyle A++ makinelerin yetmediği bu dönemde 8 kg kapasiteli bir Arçelik çamaşır makinesine ne dersiniz? 
Çekirdek aileye sahipseniz yada yalnız yaşıyorsanız teknik özelliklerine mutlaka bir göz atın deriz. 
Fiyatı: 10,799 TL. Burada.
Solo tipi A++ bulaşık makinesi 3 programlı. Led tipi ekranlı seçeneğin yıllık elektrik tüketimi sadece 262 kWh. 12,9 litre suyla tüm bulaşığınızı pırıl pırıl yapan Arçelik: 6.929 TL. İncelemek için tıklayın.
9 kg kapasiteli 1200 devirle çalışan Arçelik çamaşır makinesi tam 16 programlı. Perde hijyen ve yorgan gibi özel programları bulunan şık tasarımlı makinenin fiyatı: 13.500 TL. Detaylar burada.
Leke tutmayan inoks teknolojili bulaşıklar üstünde ultra hijyen sağlayan yıkama başına enerji tüketimi 0.951 kWh olan bulaşık makinesinin detayları burada.
Farklı seçenekler için tıklayın.
Bizim favori bulaşık makinemiz cam tasarımıyla bu Arçelik oldu. A+ enerji tasarruflu 6 programlı bulaşık makinesi resmi distribütör garantili. 
Fiyatı: 11.490 TL. Detaylar burada.
Farklı seçenekler için tıklayın.
B sınıfı enerji tüketimli aquafusion teknolojili 1200 devir sıkma gücüne sahip Arçelik çamaşır makinesi hakkında bir kullanıcı yorumu şöyle:
Yerlinin en iyisi bence Arçelik. Firma çok ilgili ve alakalı idi ürün gelmeden arayıp bilgi verdi servisle gelip takıp calıştırdılar. Hersey için teşekkür ederim.
Daha fazla bilgi için tıklayın.
Ses Seviyesi (dBA) 44 dBA
8 program
Kendini Temizleyen Filtre
9.5 Litre su tüketimi 
ve A+++ enerji tasarrufu sağlayan Arçelik bulaşık makinesi: 11.111 TL. Burada.
Farklı seçenekler için tıklayın.
4 programlı Arçelik hakkında bir kullanıcı yorumu şöyle:
Gayet güzel bir bulaşık makinesi güzel de yıkıyor kurulum ve kargoda çok hızlıydı hiç bir sorun yaşamadık. Tavsiye ediyorum.
Fiyatı: 7.098 TL. İncelemek için tıklayın.
Farklı seçenekler burada.
Şık tasarımı ve performansıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan 5 yıldızlı antrasit bulaşık makinesi 11 litre ile tüm bulaşıkları pırıl pırıl yapıyor. Fonksiyonun yanında tasarımda arayanların tercihi burada.
16 program seçeneğiyle her türdeki çamaşırınızı güvenle yıkamanızı sağlayan Arçelik klasik yıkamaya göre ütülemeyi daha aza indirecek şekilde tasarlanmış. Kolay ve etkili kullanımıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği Arçelik’in fiyatı: 10,599 TL. Burada.
Farklı çamaşır makineleri için tıklayın.
A++ enerji tasarruflu bulaşık makinesi iç hacmiyle kullanıcılarından 5 yıldızı kapmış. Bir kullanıcı değerlendirmesi şöyle:
Çok beğendim. Yaklaşık 3 hafta oldu düzenli kullanıyorum. Çok temiz yıkıyor. Trendyol ve arçelik servisi tek kelimeyle harikasınız. Tüm aşamalardan memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.
Fiyatı: 7.949 TL. İncelemek için tıklayın.
8 kilogram yıkama 5 kilogram kurutma kapasiteli çift fonksiyonlu çamaşır makinesi yer tasarrufu ve işlevsellik bakımından bir numara. Uzun yıllar kullanacağınız bir çamaşır makinesi arıyorsanız hemen tıklayın.
Fiyatı: 14.400 TL.
Daha fazla çamaşır makinesi incelemek için buraya.
Daha fazla bulaşık makinesi incelemek için buraya.
Elektronik aletleri satın almak veya yenilemek i…
Sağlıklı beslenmek zor. Bu konuda hem fikir olab…
Kahvenizi nasıl alırdınız? Sizi en sevdiğiniz ka…
Günlük kullanımlarınızda çabucak not almanızı sağlayacak ve çizim yapmanız için birebi…
Hangisini alacağınızı şaşıracağınız şahane siyah…

source