Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür krizi! Yönetim gitmesine izin verdi – Tgrthaber

Ağustos 30, 2022 0 Yazar: admin

Trabzonspor’da oynasa da oynamasa da dert olan isimlerin başında Abdülkadir Ömür geliyor. Geçen sezon tribün ile bir küsen bir barışan ve ikinci yarıda gösterdiği performans ile şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Abdülkadir Ömür yoluna Avrupa’da devam ettirmek istiyor.

Yıldız oyuncunun Galatasaray maçında oynamaması bu iddiaları daha da güçlendirirken yönetimin “Bize teklif getir, git” diyerek kapı araladığı öğrenildi. Abdullah Avcı maçtan önce “MR sonuçları temiz çıktı ama ağrılarım var dedi” sözleri yaşanan sıkıntıyı deşifre etti. Maçtan sonra Avcı, Ağrıları olduğu için onu geri çektik” diyerek durumu yumuşatmaya çalışsa da Abdülkadir Ömür, Galatasaray maçının önüne geçti. Ancak Abdülkadir’in çok sevdiği Burak Yılmaz’ın kaptanlığını yaptığı Hollanda temsilcisi Fortuna Sittard’a gideceği iddiasını ise kulübün başkanı Işıtan Gün “Böyle bir girişimimiz yok” diyerek çürüttü.
Yıllardır 400 bin avro civarında bir ücrete oynayan genç oyuncunun zamlı yeni sözleşme çağrısında yönetimin cevap vermemesi bundan dolayı Abdülkadir’i kırdığı ve takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.
Abdülkadir Ömür’ün adı transfer döneminde birçok kulüp ile anılıyordu. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür için Manchester City’den gelen 23 milyon avroluk teklifi kabul etmemesini “Hayatımın pişmanlığı” olarak nitelendirmişti.
 

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler