Tüy Dökücü Krem

Tüy Dökücü Krem

Haziran 24, 2020 0 Yazar: admin

Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır

Tüy Dökücü Krem

İstenmeyen tüyler için tüy dökücü krem kullanarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tüy azaltıcı krem kullanmak vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın acısız ve pratik bir yoludur. En iyi tüy dökücü krem seçiminde zorlanıyorsanız sizler için bazı önemli ipuçlarımız var.

Lazer epilasyon yöntemi istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntemdir fakat bazı sebeplerden dolayı lazer epilasyon yaptırmak istemeyen kişiler tüy dökücü sprey kullanarak da geçici olarak tüylerden kurtulabilirler. Tüy dökücü krem erkek yada kadın fark etmeksizin tüm ciltlerde işe yaramaktadır.

Tüy dökücü kremler hızlı kullanımı ve etkili sonuçları nedeniyle daha çok tüyler için zaman ayıramayan kişilerce tercih ediliyor. Tüy dökücü kremler ve spreyler 2 yada 3 günlük geçici çözümler olmasına rağmen kolay kullanımları nedeniyle tercih sebebi oluyor.

En İyi Tüy Dökücü Kremler

Veet tüy dökücü krem, Epiten tüy dökücü krem, Bioder tüy dökücü krem yada Sesu tüy dökücü krem markaları piyasada bulunan kaliteli ve en popüler istenmeyen tüy dökücü kremler arasındadır. Fiyatları 20 TL ile 100 TL arasında değişen tüy dökücü krem tercih ederken ucuza kaçmamalı ve bilindik markaları tercih etmenizde yarar var..

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü kremler kıl köklerinin protein yapısına etki ederek dökülmelerine sebep olmaktadır. Hızlı bir şekilde sonuç veren tüy dökücü krem ve spreyler, genellikle duş sırasında kullanılır ve tüyler suyla birlikte vücuttan temizlenir.

Bazı tüy dökücü kremler, kazıma fırçası ile beraber gelmektedir. Bu fırçayı kullanarak da tüylerinizi hafifçe kazıyarak cildinizden uzaklaştırabilirsiniz. Tüy dökücü kremler cildi hassas kişilerde kızarıklık oluşumuna sebebiyet verebilmektedir. Tüy dökücü kremlerin etkisi en fazla 3 gün sürmektedir. 3 günün sonunda tüyler jiletle alınmış gibi hızla uzamaya başlayacaktır.

Tüy Dökücü Kremlerin Yan Etkileri

  • Tüy dökücü krem kullanırken kutunun üzerinde yazan talimatlara harfiyen uyulmalı, krem ciltte uzun süre tutulmamalıdır.
  • Hassas bölgelere uygulanan tüy dökücü kremlerde bilindik markalar tercih edilmeye özen gösterilmelidir.
  • Ağır cilt problemleri yaşayan kişiler doktoruna danışmadan tüy dökücü krem yada sprey kullanmamalıdır.
  • Etkileri en fazla 3 gün sürmekte ve 3 gün sonra tüyler hızla uzamaya başlamaktadır.
Linkler