Üç günde hızlı detoks yaptıran meyve salataları – Tgrthaber

Temmuz 26, 2022 0 Yazar: admin

Her mevsimin meyveleri kendine özeldir. Sebzeler gibi meyveleri de mevsiminde tükettiğiniz sürece hem organik hem de sağlıklı beslenmiş oluyorsunuz. Meyvesi bol olan yaz mevsimi ise meyveli tarifler için adeta bir kaynak. Detoksa ihtiyacınız varsa zorla tükettiğiniz detoks ürünlerinden sıkıldıysanız, birkaç gün boyunca tüketeceğiniz sadece bu meyveler, vücudunuzda detoks etkisi yapabilir.

Zencefili rendeleyin, sonrasında bal, limon suyu ince kıyılmış nane ile karıştırın. Meyveleri küp küp doğrayın ve harmanlayın. Hazırladığınız sos ile servis edin.

Ispanak ve kara lahanayı doğrayın. Üzerine doğranmış meyveleri ilave edin ve harmanlayın. Bademi kırın ve üzerine ekleyin. Bir kâsede bal, limon suyu ve taze zencefili karıştırın. Sosu salatanın üzerine dökerek servis edebilirsiniz.

Su, bal, nane, elma sirkesi ve limon suyunu blendera alıp pürüzsüz bir sos hazırlayın. Ardından doğranmış meyveleri bir kâseye alın ve harmanlayın. Sosu üzerine gezdirin dilerseniz direk olarak da servis edebilirsiniz.

Tüm meyveleri doğrayın ve kinoa ile karıştırın. Sonrasında derin bir kapta bal, limon suyu ve fesleğeni karıştırarak salatanın üzerine dökün ve servis edin.

Portakal ve greyfurtu kabuklarından ayırın ve istediğiniz şekilde doğrayın. Narı tane tanelerine ayırın. Biriken narenciye suyunun içerisine zencefil ve fesleğen ilave edin ve karıştırın sonrasında salatanın üzerine gezdirerek servis edin.

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler