Ünlülerden Bartın paylaşımı: Acımız büyük – Tgrthaber

Ekim 17, 2022 0 Yazar: admin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son açıklamasında ne yazık ki can kaybının 41’e yükseldiğini belirtti. Tüm Türkiye’de büyük üzüntü yaratan olay sonrası ünlü isimler de kendi sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getiridi. 
“Çok üzgünüm. Bartın’daki patlamada hayatınıkaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı yaralılara acil şifalar dilerim. Dilerim ki mahsur kalan emekçilerimiz kurtarılır ve daha fazla can kaybı olmaz. Çok geçmiş olsun Bartın”

“Acımız çok büyük. Başımız sağ olsun. #Bartın”

“O madende hep karanlığın içinde, zorluklarla geçen hayatlar… Acının acısı olur mu? Olurmuş. Sahip oldukları hikayeleri bitebilecek en üzücü sonla bitti. Ben bu düzene artık isyan ediyorum! Babasının kurtulmasını “Ben bu acıya dayanamam” diye bekleyen bir çocuk varken isyan etmemek mümkün mü? Yaşanılan acıyı en içimde hissediyorum. Allah sabır versin…”

“Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden ocağı patlamasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. Dualarımız mahsur kalan işçi kardeşlerimizle.”

Dünyanın en zor işini yapan madencilerimiz… Çok üzgünüm çok…

Geçmiş olsun #Bartın

“Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Ne acı… #Bartın”
 

“Çok üzgünüm… Hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Mahsur kalan işçilerimizin bir an önce kurtulması için dua ediyorum.”
 

 
 
 

source

Linkler