Venüs Koç ile Venüs Başak Uyumlu Bir Çift Olabilir mi, Evlilikte Mutluluğu Yakalayabilirler mi? – Onedio

Eylül 5, 2022 0 Yazar: admin

Venüs burçlarda farklı enerjiler ve potansiyeller ortaya çıkarabilir. Bu özellikler aşkta ve ilişkilerde baskın rol oynayacaktır. Örneğin Venüs Koç kişisi aşkta ne kadar dürtüselse Venüs Başak da tam tersi planlı hareket eder. 
Sizin ve partnerinizin doğum haritasına göre Venüs burç uyumlarınızı sayfamızda bulabilirsiniz!
Venüs Koç burcunda zarardadır. Bu nedenle ilişki içerisinde kaotik, aşırı duygusal veya fazla hissiz davranabilir. Venüs Koç burcunda iken kişiye agresif enerjiler verir. Kişi aşkta oldukça savurgan davranabilir. Düşüncesizce ve bencil hareket edebilir. Sözleri oldukça iğneleyicidir. Hızlı ve öfkeyle hareket eder, sonuçlarına katlanmak konusunda ise sabırsızdır.
Venüs Başak burcunda iken fazla fedakarlık verebilir. Kişi Venüs Koç’un aksine kendinden vermek ve başkalarına yardım etmek konusunda çok duyarlıdır. Hatta Venüs Başak hizmet ettikçe mutlu olur, denebilir. Bencil olamaz ve sevdiği kişiye çok şefkatli, düşünceli yaklaşır. Zihinsel anlamda berrak bir ilişki ister. Gözünün arkada kalacağı güvenilmez bulduğu insanlardan uzak durur.
Venüs Koç ve Venüs Başak aşkı dengesiz bir uyum getirebilir. Bu kaosun içindeki aşk, demektir. Venüs Başak bu ilişkinin yükünü taşıyan taraf olur ancak Venüs Koç iddia etmek konusunda geri durmaz. Venüs Koç’u sorumluluk alması veya düşünceli davranması için Venüs Başak itmelidir. Bu zaten Venüs Başak’ın, özellikle eğer seviyorsa, gönülden ve sıkılmadan yapacağı bir şeydir. Venüs Koç’un sabırsızlığını ve heyecanını hafifletir.
Venüs Koç’un ateşli enerjisi duygusal anlamda onu tutkulu, üzüntüsünü, aşkını ve sevincini uçlarda yaşayan birisi yapar. Venüs Başak ise çok temkinli ve anlayışlı bir mizaçtadır. Onu çok sevindirecek bir olay karşısında bile uhrevi bir tebessüm göstermekten ötesini yapmaz. Venüs Koç, Venüs Başak partnerinin dengeleyici ve öz verili enerjisine çekilebilir. Kendisinde olmayan onun ilgisini çekecektir. Ancak onun kadar enerjik olmayan Venüs Başak, Venüs Koç’un aceleci ve dengesiz hallerinden yorulabilir.
Venüs Koç burcunda iken kişi geç evlilik yapabilir ya da boşanma yaşayabilir. Venüs Başak konumu ise çok zor seçer bu nedenle uzun süre evlenemeyebilir. Bu ikilinin ilişkisi evlilik konusunda çok karmiktir. Venüs Koç belki evlenip boşanıp, sonra Venüs Başak partnerine geri dönebilir. Hem birbirlerine sabır göstermekten uzak hem de ilişkiyi isteyen kişiler olabilirler.
Venüs Koç burcu ilişkiyi çok ateşli yaşar. Yatakta da aynı şekilde tutkuludur. Ani gelişen seksten ve yakın temastan hoşlanır. Venüs Başak ise yatakta yönlendirilmeyi bekler. Partnerine uyum sağlayabilir ve onun istekleri doğrultusunda hareket edebilir. Bu nedenle birbirlerine ilgi duyan bu çift cinsel anlamda da uyumludur.
Astroloji uçsuz bucaksız öğretileri ile kadın ve…
Venüs Koç burcu ilişkide baskın bir karakterdir,…
Venüs Koç kişisi aşk ilişkisinde öfkelenmelere v…
Venüs yıldızı doğum haritalarında aşkı yaşayış b…

source