Yatak odasındaki sorunları da tedavi eden bir sağlıklı yaşam kliniği – Zaman Belçika

Ağustos 20, 2022 0 Yazar: admin

Bu basit ve basit bir gerçektir: dermatolojik iyileştirmeler ve kilo kaybı için güzellik klinikleri, ülkenin her yerinde bir Starbucks bulmak kadar yaygındır. Bu nedenle, bir yerde yeni bir “pang-paganda” merkezi açmak için davetler geldiğinde, tereddüt çabucak ön plana çıkıyor çünkü gerçekten — Clinic XYZ’yi Clinic ABC’den daha iyi yapan ne olabilir? Kısacası siz okuyucularımızın bilmediği başka neler yazabiliriz?
Dr. Kristine Grace Que-Alaban, Radiant’ın Dermatoloji bölümünün başkanıdır.
Radiant Care Cilt ve Vücut Sağlığı Merkezi, kliniğinde cumhuriyetteki diğer tüm kliniklerde bulunan normal yüz bakımı, lazer ve heykel tedavilerinden çok daha fazlası olduğuna söz verdi. Yani mecbur kaldık.

Başlangıç ​​olarak, Quezon Şehri, Tomas Morato’daki The Forum binasının ikinci katında bulunan iyi donanımlı Radyant Bakım Merkezi, bir mahallede veya ünlü güzellik kliniğinde sunulan herhangi bir makine tedavisinin her zaman en güncel versiyonuna sahip olacağını garanti eder. .
Görünüşe göre, Radiant uzun zamandır Lypolisis, Picosure ve Thermage gibi mucize icatların resmi ve tercih edilen Filipin distribütörüydü, bugün sadece birkaç yüksek teknoloji ürünü makine. Bunlar Avrupa, İsrail, Japonya ve Kore’de geliştirilmekte ve üretilmektedir.

En son haberleri alın


gelen kutunuza teslim edildi
Manila Times’ın günlük haber bültenlerine kaydolun
Radiant’ın Dermatoloji Başkanı Dr. Kristine Grace Que-Alaban’a göre, “Dünyayı dolaşan ve bir sonraki büyük buluşu arayan en iyi güzellik doktorlarını nasıl duyduğumuzu biliyorsunuz. Çoğu zaman, kozmetik prosedürlerdeki bu ünlü isimler, yabancı şirketlerin iş geçmişi ve Radiant’ın ana şirketi ile çalışmayı tercih etmeleri nedeniyle kendilerini yine de Filipinler’de son satın alma işlemini yaparken buluyorlar.
Ve zaten bu güzel, son teknoloji ürünü hayat değiştiricilere ilk kez sahip oldukları için, sahipleri bu tedavileri demokratikleştirmenin zamanının geldiğini düşündüler, böylece erkek, kadın veya LGBTQ, genç, orta yaşlı veya yaşlı herkes – cilt ve vücut geliştirmelerinden de faydalanabilir.
Radiant’ın ana şirketi, cilt bakımı ve vücut şekillendirmede dünyanın en ileri teknoloji gelişmelerinin dağıtımında uzun süredir yer almaktadır.
Alaban, “Üst düzey kliniklerdeki tedavilerle birebir aynı olan buradaki tedavilerin fiyatlarının yüzde 50 ila 60’a kadar düşebileceğini söyleyebilirim” dedi. “Kendini geliştiren ve kendine özen gösteren Kasi, sadece varlıklı insanlara mahsus olmamalı. Radiant’ta hepimiz güzel olmayı göze alabiliriz.”

Bu gelişler yetmezmiş gibi, Dr. Alaban daha sonra Radiant’ın 8 Ağustos’ta piyasaya sürdüğü en büyük ve en ilgi çekici kancaya yöneldi.

Doktor, “Radiant’ın nihai amacı, insanlara genel sağlık getirmek ve kabul etsek de etmesek de cinsel sağlık da odak noktası haline geliyor” dedi.
“Yani burada merkezimizde sadece dermatologlar ve tıbbi kozmetik uzmanlarımız yok. Ayrıca cinsel işlev bozukluğu olan insanlara yardım etmek için ürolog ve ürojinekologlardan oluşan bir ekibimiz var.”
Bilgili bayan doktora göre, Erektil Disfonksiyonu olan erkeklerin kliniğe gelmekten ve tedaviden korkmamaları gerekir çünkü tedavi non-invaziv olacaktır. Bölgeyi canlandıracak ve ‘canlandıracak’ bir makinemiz var” diye detaylandırdı.

“Aynı şey, ilişki sırasında kuruluk ve rahatsızlık yaşayan kadınlar ve özellikle orgazm olamayan kadınlar için de geçerli – aynı zamanda bölgedeki kan dolaşımını yeniden sağlarken kolajen ve mukozal hücreler üretecek makinelerimiz de var, böylece tekrar zevk hissedebilirler.”
Radiant sahipleri için, güzellik ve sağlıklı yaşam kliniklerinin her zaman cinsel esenliği içerecek olan “bütünsel” sağlık vaadini yerine getirmenin tam zamanıdır.
“Cinsel konular hakkında tıbbi danışmanlık yapmak pek çok Batı ülkesinde zaten yaygın. Ve Filipin kültürünün ve hassasiyetlerinin hâlâ muhafazakarlığa meylettiğini bildiğimiz kadarıyla, medyanın yardımıyla bu cinsel damgayı kaldırabileceğimizi umuyoruz. Bir kişinin genel sağlığının bir parçası olarak sağlıklı yaşam, böylece yardıma ihtiyacı olan hastalar kliniğimize gelme konusunda kendilerini güvende hissedecek ve sonunda sorunlarını çözecektir.

Radiant Care Skin & Body Wellness Center artık her gün herkese açık.

Your email address will not be published.

Proudly powered by WordPress | Theme: Newses by Themeansar.

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler