Yiyecekleri saklamaktan çok daha ötesini yapan alüminyum folyonun sağlığa inanılmaz etkileri – Tgrthaber

Eylül 19, 2022 0 Yazar: admin

Çok yönlü bir materyal olan alüminyum folyo ile saçlarınızı kolayca kıvırabilir, barbekü ızgaranızı temizleyebilir ve hatta onunla ütü yapabiliyorsunuz. Fakat vücudunuzda alüminyum folyo kullanmanın birçok fiziksel rahatsızlığa çözüm olabileceğini muhtemelen bilmiyorsunuz. Yorgunluktan ağrıya ve şişliğe kadar birçok sağlık sorununa şifa olan alüminyum folyonun işte muazzam etkileri…
Alüminyum folyo yorgunluğa ciddi ölçüde iyi geliyor. Yıllardır bu amaçla kullanılan ve son derece etkili olan alüminyum folyonun yorgunluğunuzu alması için dondurucuya yerleştirmeniz ve bir süre beklettikten sonra yüzünüze yapıştırmanız gerekiyor.
Yüzünüzle aynı uzunlukta birkaç şerit alüminyum folyo kesin ve yatmadan önce folyo şeritlerini dondurucuya yerleştirin. Sabah uyandığınızda bu şeritleri yüzünüze ve göz altı bölgenize yerleştirip yaklaşık 1 saat bekleyin. Yüzünüzdeki tüm şişliklerin indiğini muhtemelen göreceksiniz.

Ağrılı bölgeye folyoyu rulo şeklinde sarın ve 8 ila 12 saat boyunca bekletin. Bu işlemi 10-12 gün boyunca hiç ara vermeden her gün yaptığınız takdirde kas ağrılarınızın azaldığını hatta geçtiğini görebilirsiniz. Amerikalı araştırmacılar, doktorların taze yanıkları folyo ile tedavi ettiğini ve oldukça başarılı olduğunu söylüyor.

source