Yüksek teknolojiyle güzelleşme Esfit’te – Görünüm Gazetesi

Kasım 16, 2022 0 Yazar: admin

Kübra DÖNMEZ
Esfit Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi, Zafer Mahallesi Özgürlük Caddesi’nde hizmete girdi.
Zehra Karaşin, Emre Karaşin ve Semih Akkuş ortaklığında gerçekleşen yatırımın açılışı 12 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Törene, Lüleburgaz Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yüksel Akın, Lüleburgaz Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Özkan, önceki dönem belediye başkanı Emin Halebak ile davetliler katıldı.
Kurdele kesiminin ardından davetliler merkezi gezerek uygulanan yöntemler hakkında bilgiler aldı.
VAKUMLU KABİN SAYESİNDE KİLO KAYBI VE ÖDEM ATMA
İçerisinde Diyetisyen Odası, Spor Odası ve Cilt Bakımı Odası bulunan merkezde estetisyen olarak Şule Akkuş, diyetisyen olarak da Serap Yanık hizmet veriyor.
İşletme sahibi Emre Karaşin, Esfit’de bulunan yüksek teknolojiye sahip makinelerle verecekleri hizmetleri şöyle anlattı; “Merkezimizde, Vacu Activ ile Rollshape makineleri bulunuyor. Makineler hava iyonizasyonu paneli sayesinde içerideki havayı dengeliyor. Vacu Activ makinesi, vakumlu yürüme ve koşma bandıdır. Vakumlu kabin sayesinde 50 derece sıcaklığın içerisinde hava tamamen çekilir ve oluşan alçak basınç ortamında kişinin yürüyüşü zorlaşırken, kilo kaybı ve ödem atma maksimum seviyeye ulaşır. Kabin içerisindeki “Ozon, Kolajen, Kromaterapi, Aromaterapi, Isı Tedavisi” panelleri ile yağ yakımını hızlandırmaya, metabolizmayı çalıştırmaya, vücut çakralarının açılmasına, bağışıklık sistemini güçlenmesine, eklem tutulmalarını azaltmaya, kas spazmlarını rahatlatmaya ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur”.
Bunun yanı sıra, Rollshape makinesinde ‘kromaterapi, ısı tedavisi, kolajen’ panelleri sayesinde; Selülitlerin giderilmesine, sıkılaşmaya ve gevşeyen, sarkan cildin kısa süre içerisinde toplanmasına yardımcı olunduğunu belirten Karaşin; “Dönen Rollshape sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak yağ hücrelerinin yok olmasına, bloklaşmış yağların tedavi sonrası (Vacu Activ’den sonra) çözülmesine ve selülit dokusunun giderilmesine yardımcı olunuyor. 2 dakika 15 pozisyon ile toplamda 30 dakikalık incelme sağlar” diye konuştu.
MEDİKAL CİLT BAKIMI
Esfit’de yüksek teknoloji makinelerinin yanı sıra medikal cilt bakımı ve cilt bakımında kullanılan ürünleri de anlatan Karaşin; “Ciltte biriken yağ, makyaj malzemelerinin bıraktığı kalıntılar ve siyah noktaların arındırılması, cildin üst katmanında daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmeye yönelik çalışmalar yapılmakta. Herkesin medikal cilt bakım ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Bu nedenle kişiye uygun en iyi medikal cilt bakımı yolunun tespit edilebilmesi için kapsamlı bir cilt analizi yapılması gerekmektedir. Bu sayede kişinin ihtiyaç duyduğu bakım kendisine sunulabilmektedir.  Casmara ve Playskin ürünleri ile ciltte gerek duyulan tedavi en iyi şekilde; tek seansta bile gözle görülen etki görülüyor. Özellikle Casmara markası ürünlerinden, soyulabilen yüz maskesi ile göz ve dudaklar tamamen kapatılıp, diğer maskelerin ulaşamadığı bölgelere ulaşabilmek ve etki sağlayabilmek mümkündür” ifadelerini kullandı.
Zafer Mahallesi Özgürlük Caddesi’nde Tuğra Konakları’nda hizmet veren Esfit, 09:00 ile 21:00 saatleri arasında müşterilere hizmet veriyor.
 
Copyright © 2015 Görünüm Gazetesi
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımıza saklı olup, izinsiz alınamaz

Adres: Yılmaz Mah.İsmail Hakkı Yücel Sok. No:1/B PTT Arkası Lüleburgaz – Kırklareli

Görünüm Gazetesi Telefon : 0 288 412 45 74 – 412 29 57

source

Linkler