Yumuşacık bir ten için 3 malzemeli doğal vücut peelingi – Posta

Kasım 26, 2022 0 Yazar: admin

Pürüzsüz ve ışıl ışıl görünen dekolteler için yüzünüz gibi vücudunuzun da cilt bakımına ihtiyacı var. Kış aylarında  daha çok kapalı kalan ve sık sık hava değişimine maruz kalan cildiniz için yoğun bakım yapmanın tam zamanı.
Cildinizi ölü derilerden arındırmak ve gözeneklerini açmak için haftada 1 kere vücut peelingi yaparak pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. 
Bu limonlu şeker peelingi basit ve temiz içeriklere sahiptir.
Tek ihtiyacınız olan taze bir limon, biraz toz şeker ve hindistancevizi yağıdır. Hepsini bir arada karıştırın ve  vücudunuzu arındırarak besleyin
Bu vücut peelinginde, şeker ve limon suyu cildiniz için güçlü bir peeling etkisi yaratırken, limon kabuğu içerisinde açığa çıkan limonenler cilt yenilenmesine destek olur. 
 
Limon kabuğu vücut peelingini yapması oldukça kolay! Bu nazik şeker ovmasını yapmak için ihtiyacınız olan tek şey 3 basit malzeme.
Bir kapta şeker, limon suyu, limon kabuğu rendesi ve hindistancevizi yağını iyice birleşene kadar karıştırın.
Kullanım için bir kaba koyun.
İpucu: Peeling çok akıcıysa, daha fazla şeker ekleyin.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler