Zirvede Güzellik Yarışı: 2022'nin En Güzel Türk Kadın Oyuncusu Belli Oldu! – Onedio

Temmuz 29, 2022 0 Yazar: admin

Nubia Dergisi 2022 yılının ‘En Güzel Türk Kadın Oyuncusu’nu seçmek için küresel çapta bir anket düzenledi. 1 Temmuz itibariyle sona eren ankette, birçok güzel oyuncuyu geride bırakarak zirveye oturan isim belli oldu.
Kaynak: Nubia Magazine
İşte, ilk 10 finalistin sıralaması…
Aşk-ı Memnu‘dan sonra geçen 12 yıl aranın ardından yeniden Kıvanç Tatlıtuğ ile bir projeye başlayan Beren Saat, listenin 10. sırasında yer aldı.
Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisi ile bü…
Can Bonomo ile olan evliliği ve tatlı oğluyla magazinin gözde isimlerinden olan Öykü Karayel, listenin dokuzuncu sırasında kendine yer buldu.
‘Kurşun Yarası’, ‘Ah İstanbul‘, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ gibi yapımlara gönüllere taht kuran Tandoğan listede sekizinci sırada…
Kuruluş Osman dizisinde ‘Rabi’a Bala Hatun’ karakterine hayat veren güzel oyuncu listenin yedi numarası oldu.
Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Camdaki Kız‘ın yıldızı Burcu Biricik, listenin altıncı güzel ismi seçildi.
Geçtiğimiz haftalarda Cedi Osman ile mutlu bir evliliğe adım atan Şahin ise listede beşinci oldu.
‘Kiraz Mevsimi’ dizisinde Serkan Çayoğlu ile başlayan set aşklarını evlilikle taçlandıran Gürel, listenin dört numaralı ünlü seçildi.
Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören ‘Kiralık Aşk‘ dizisiyle gönülleri fetheden Elçin Sangu, Nubia Dergisi’nin listesinde üçüncü oldu.
Listede zirvenin hemen altında yer alan isim ise şarkıcı Oğuzhan Koç ile dünya evine girmeye hazırlanan Demet Özdemir oldu.
Son zamanlarda magazin gündeminde sıkça yer alan…
Magazin dünyasının gündemden düşmeyen ismi Hande Erçelİspanya, Türkiye, İtalya, Brezilya gibi birçok ülkeden kullanılan oylarla listede birincilik koltuğuna oturdu.

source